Moderniai įrengtame muziejaus archeologijos bokšte dalyviai susipažins su baltų gentimis, Tauragės regione gyvenusiais skalviais ir žemaičiais. Išvys archeologinių kasinėjimų metu atrastus darbo įrankius, ginklus, papuošalus, išgirs ir pamatys jų raidą bėgant šimtmečiais. Piliakalnių įrengimas demonstruojamas naudojant papildytos realybės interaktyvią smėlio dėžę. Vaikai patys išbandys piliakalnių statybą kinetiniu smėliu, kas gynybinius apkasus, kanalus ir įtvirtinimus.
Praktinėje užsiėmimo dalyje dalyviai mokysis, kaip taisyklingai išmatuoti būsimų archeologinių tyrimų perkasą, kokius įrankius naudoti ir stebės kaip vyksta kasinėjimų eiga. Žiūrės animacinį filmuką apie skalvius, stebės tik tamsoje šviečiančius baltų simbolius bokšto skliaute bei sužinos jų reikšmę. Ir, žinoma, patys smėlyje ieškos radinių.
Kaip užsisakyti? info@tauragesmuziejus.lt arba +370 676 87 756
Skirta: 1–6 kl. mokiniams
Grupė: Iki 20 asmenų
Kaina: 2 €/asm.
Trukmė: 45 min.
Adresas: Tauragės krašto muziejus „Santaka“,Dariaus ir Girėno g. 5, Tauragė
Rėmėjai:
Tai azartiškas, žaismingas, Tauragės istorijos žinias gilinantis edukacinis užsiėmimas, kurio metu dalyviai, pasitelkdami interaktyvius komunikacijos būdus, įvairiapusiškai pažins tarpukario Tauragę. Nusikels į jos praeitį ir geriau įsimins, kaip atrodė tam tikros Tauragės miesto istorinės vietos 1918–1945 m., susipažins su išskirtiniais miesto bruožais, įdomiausiais faktais, jau nebeegzistuojančiais to laikmečio pastatais. Analizuos religijos, kultūros, verslo ypatumus, įvertins […]
Asambliažo kūryba – puikus įrodymas, kaip prasmingai, saugant gamtą, galima panaudoti tą patį daiktą kelis kartus. Meno aplinka yra puiki erdvė nurimti, pažinti save ir auginti vidinės pilnatvės jausmą. Edukacinio užsiėmimo metu bus aptariama asambliažo technika, grafikos technikų išskirtinumas ir modernumas. Praktinėje edukacijos dalyje dalyviai patys taps menininkais ir kurs asambliažą. Ant gautos plokštumos klijuos […]
Programa skirta suteikti vaikams elementarių žinių apie mūsų krašto paukščius, pagilinti moksleivių teorines žinias, gautas per biologijos pamokas, įskiepyti praktinius įgūdžius, padedančius atpažinti gausiausias paukščių rūšis gamtoje.