Tauragės SLAM UP vakaras: toli savo menus varinėjam
2023 November 13

„Toli savo menus varinėjam!“ Su tokiu šūkiu, turinčiu aliuzijas į verslišką Tauragės miesto tapatybę, visą lapkričio mėnesį skaitysime performatyviosios poezijos tekstus. Autentiški tauragiškių slemerių pasirodymai bus rodomi Šilalėje, Smalininkuose, Pagėgiuose ir Jurbarke. 

Laukiame jūsų:

█ Lapkričio 13 d. 16 val. Šilalės Atvirame jaunimo centre „Pulsas“ 

█ Lapkričio 16 d. 18 val. Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centre 

█ Lapkričio 21 d. 18 val. Pagėgių savivaldybės kultūros centre 

█ Lapkričio 22 d. 18 val. Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centre

█ Gruodžio 1 d. 16 val. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

„Tauragės SLAM UP vakaro“ lankytojai girdės tekstus, artėjančius link „stand up“ žanro, nukrypstančius į istorijų pasakojimą, angliškai vadinamą storryteling‘ą. Bus neįmelodintų repo tekstų. Išpažintinės poezijos. Eilėraščių, primenančių kažkada populiarias dažnutes.

Kartu su slemeriais gros Tauragės meno mokyklos gitaros studijos „Akordas“ grupė „Žibalinės Prieblandos Kapela“. Vadovas Vilmantas Tamoševičius. 

Projektą „Slemas su ragais 2023“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė. Renginys yra „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ programos dalis. 

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse. 
Daugiau informacijos info@tauragesmuziejus.lt  arba 8 676 87 756

Subscribe newsletter