Muziejų naktis Skaudvilėje
2022 May 18

Gegužės 18 d., Tarptautinę muziejų dieną, visi keliai veda į pažinimą. Skaudvilės krašto muziejus ir Alfonso Čepausko dailės galerija kviečia skaudviliškius ir miesto svečius atrasti, patirti, suprasti, pajusti istorijos dvelksmą, kūrybos džiaugsmą. Tik kartą metuose, Tarptautinę muziejų dieną, lankytis galite NEMOKAMAI. 

Visą dieną Muziejuje ir A. Čepausko dailės galerijoje kviečiame moksleivius į NEMOKAMAS edukacijas, Galerijoje galėsite aplankyti Dainos Ladygaitės-Danasienės tapybos darbų parodą „Emocijos“. O vakarop visi patrauksime į Skaudvilės krašto muziejų, kur žinias apie gimtąjį kraštą galėsite pasitikrinti protmūšyje „Mano kraštas Skaudvilė“.  

Skaudvilės krašto muziejus (Tauragės g. 24, Skaudvilė)

  • 8.00–16.00 val. Edukacija vaikams „Senieji amatai“
  • 17.30 val. Edukacija suaugusiems „Pininkų menas –  makrame“
  • 20.00 val. Protmūšis „Mano kraštas – Skaudvilė“

Registracija į edukacijas Tel. Nr. 8 602 67 886 arba skaudvile@tauragesmuziejus.lt 

Alfonso Čepausko dailės galerija (Mokyklos skg. 4, Skaudvilė)

  • 8.00-16.00 val. Edukacija vaikams „Pininkų menas –  makrame“. 

Registracija į edukacijas Tel. Nr. 8 609 10 389 arba dailesgalerija@tauragesmuziejus.lt 

Skaudvilės krašto muziejus įsikūręs istoriniame 1900 m. statytame Skaudvilės valsčiaus pastate. Muziejuje išvysite krašto istoriją liudijančius eksponatus, o taip pat pasinersite į interaktyvų pasakojimą apie Skaudvilės turgų, kuriuo garsėjo miestas. 

Čepausko galerijoje eksponuojama kraštiečio dailininko A. Čepausko kūryba lakštinė ir mažoji grafika, iliustracijos ir ekslibrisai, kamerinės medžio ir mažosios metalo bei miniatiūrinė akmens skulptūros, eskizai, tapyba ir kitokie meno žanrai, autoriniai, personalinių parodų ir kiti leidiniai.

Nepraleiskite Muziejų nakties!

Subscribe newsletter