Diskusija ir leidinio „Slemas su ragais Nr. 2“ pristatymas
2023 November 29

Slemo sąvoka 2023 metais tampa per siaura, be to, kultūros lauke matyti tendencijos, kad sakytinis žodis iš naujo permąstomas ir tam apibūdinti ieškoma naujų žodžių. Tauragės krašto muziejus „Santaka“ ką tik išleido kūrybos žurnalą „Slemas su ragais Nr. 2“. Kviečiame lapkričio 29 d. 17 val. į diskusiją apie slemo kultūrą Tauragėje ir leidinio pristatymą. Renginys vyks Tauragės pilies menėse. 

Leidinio redaktorė, poetė Renata Karvelis sako: 

„Antrame kūrybos žurnale „Slemas su ragais“ rasite daugiau tekstų nei pirmajame numeryje. Prioritetą teikiau slemerių, kurie nuolatos lankosi Tauragėje, kūrybos publikavimui – galima sakyti, kad tai padėka autoriams, kurie praturtina mūsų miesto kultūrinį gyvenimą. Abu leidinius vienija Kamilės Saukaitės-Etingetown kurti komiksai. Šįsyk vaizdu virto Juozo Gaižausko 2022 metais per monospektaklį „Camino Tauragė – Santiago de Compostela“ papasakota istorija apie jo vaikystę. Iš atminties išnyra mistiškasis Edzius. Kai kas jį dar prisimena, tačiau komikso puslapiuose šis Tauragės personažas gyvens amžinai amžinai.“

2020 metais išleistas kūrybos žurnalas „Slemas su ragais“ skaitomas ČIA: https://tauragesmuziejus.lt/leidiniai/slemas-su-ragais/

2020 metų tauragiškių slemerių kūrybą išgirsite ČIA: https://www.facebook.com/watch/?v=1765874926924208 

Projektą „Slemas su ragais 2023“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė. Renginys yra „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ programos dalis. 

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse. 
Daugiau informacijos info@tauragesmuziejus.lt  arba 8 676 87 756

Subscribe newsletter