Neplanuotas gyvenimas: santuoka sovietinėje visuomenėje. Kas šiandien pasikeitė?
2023 Kovo 23

Muziejus kviečia į renginį, kurio metu kalbėsime apie santuoką sovietinėje visuomenėje. Kovo 23 d. 17 val. Tauragės pilies menėse bus pristatyta 2022 metais išleista mokslinė Dalios Leinartės monografija „Neplanuotas gyvenimas: šeima sovietmečio Lietuvoje“. Visai neseniai Kultūros ministerija paskelbė kasmetinio Knygos meno konkurso nugalėtojus, tarp kurių atsidūrė ir ši knyga. Ji taip pat buvo nominuota tarp penkių geriausių negrožinės literatūros knygų, išleistų 2022 m. Lietuvoje. „Neplanuotas gyvenimas: šeima sovietmečio Lietuvoje“ renginio metu pristatys pati autorė, o ištraukas iš knygos skaitys močiutė, dukra ir anūkė – trys jums gerai atpažįstamos tauragiškės.

Dalia Leinartė – istorikė, publicistė, Jungtinių Tautų Moterų diskriminacijos panaikinimo komiteto (CEDAW) narė ir buvusi pirmininkė. 2018 m. „Apolitical“ ją išrinko kaip vieną iš 100 įtakingiausių žmonių lyčių politikos srityje visame pasaulyje. Knygų „Prijaukintos kasdienybės. Autobiografiniai moterų interviu, 1945–1970 m.“, „Vedusiųjų visuomenė. Santuoka ir skyrybos Lietuvoje XIX amžiuje – XX amžiaus pradžioje“ autorė.

APIE KNYGĄ: https://www.auksozuvys.lt/products/neplanuotas-gyvenimas

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Daugiau informacijos info@tauragesmuziejus.lt arba 8 676 87 756

Prenumeruokite naujienlaiškį!