TRENKSMAS: Lekt. Robertos Stonkutės seminaras „Vizualinės praktikos: Bodleras, Olimpija ir fontanas“
2024 Gegužės 3

Gegužės 3 d., penktadienį, 13.00 val. Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ vyks seminaras „Vizualinės praktikos: Bodleras, Olimpija ir fontanas“, kurį ves Šiaulių dailės galerijos kultūrinių veiklų koordinatorė, edukatorė Roberta Stonkutė.

Šarlis Bodleras rašė, kad menas turi būti kasdienybės atspindys, tačiau susidūrus su šiuolaikinio meno kūriniais muziejuose ar galerijose dažnai nuskamba frazė „ar tai menas?“.
Užsiėmimo metu nirsime į tirštą XX a. modernybę ir bandysime išsiaiškinti kokie metodai ir priemonės gali būti naudingi „skaitant“ šiuolaikinį meną. Praktinių užduočių metu vizualinio mąstymo strategiją taikysime ne tik vizualaus meno „skaitymui“, bet ir istorijų kūrimui.

Roberta Stonkutė – lektorė, Šiaulių dailės galerijos kultūrinių veiklų koordinatorė ir edukatorė, asociacijos „Kūrybinės jungtys“ narė.

_ _ _

Renginys yra Kauno menininkų namų literatūros edukacijos programos „Trenksmas“ dalis.

Programa vykdoma bendradarbiaujant su Šiaulių dailės galerija, Tauragės krašto muziejumi „Santaka“, VšĮ „Begemotas”, kavinė „Coffas“, nepriklausoma meno platforma „FAZĖ“.

Programa remiama Lietuvos Kultūros Tarybos.


Norite daugiau sužinoti apie meną, kviečiame registruotis į meno istorijos paskaitas: https://docs.google.com/…/1cPDXedOJ…/edit

Prenumeruokite naujienlaiškį!