Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ istorijos ekspozicijoje pradedama įgyvendinti nauja, Tauragės tarpukario istorijos žinias gilinanti edukacija – „Atrask dingusią Tauragę“.
Naudodami virtualų turą „Dingusi Tauragė“, galėsite pajusti istorinės epochos dvasią ir kaip tikri detektyvai ieškoti muziejaus ekspozicijose paslėptų eksponatų. Edukacijos dalyviai žaismingai, pasitelkiant interaktyvius komunikacijos būdus, pažins Tauragę, nusikels į jos praeitį ir įsimins, kaip atrodė Tauragės miesto istorinės vietos 1918-1945 metais. Be to susipažins su išskirtiniais miesto bruožais, įdomiausiais faktais, jau nebeegzistuojančiais to laikmečio pastatais, jų atliktomis funkcijomis, analizuos religijos, kultūros, verslo ypatumus bei įvertins įvykusius pokyčius Tauragės mieste.
Iš naujo atraskite tarpukario Tauragės miestą su šia smagia, bet informatyvia edukacija!
Edukacija skirta 6-12 klasių moksleiviams, šeimoms, suaugusiems.
Užsiėmimo trukmė – 1 val.
Kaina – 2,00 €/asm.
Registracija: 86 76 87756 arba info@tauragesmuziejus.lt
Visa tai – apie paros metą, kai fiziškai išlaikydami ryšį su aplinka, joje dalyvaudami, iš dalies prarandame su gyvenimu sąmoningą kontaktą. Miego būsena – vienintelis laikas, kai nutraukiami visi saitai su dabartimi, kai praktiškai prarandi save tokį, koks esi, su visomis dienos sėkmėmis ir nesėkmėmis, pasakytais ir nepasakytais žodžiais. Vien tam, kad įgytum galimybę regėti […]
Per Europos paveldo dienas šių metų rugsėjo 15 d. visuomenei pristatytas 1930 metų restauruotas miesto žemėlapis. Ranka braižytame Tauragės plane matomi senieji gatvių pavadinimai, jų išsidėstymas, miesto užstatymas, svarbesni objektai, būsimasis pramonės rajonas, senųjų kapinių išplanavimas ir kita. Itin prastos būklės eksponatą teko restauruoti. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė.
Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre surengta XIX liaudies vaizduojamosios ir taikomosios dailės bei kryždirbystės meistrų kūrinių regioninė konkursinė paroda dėl „Aukso vainiko“ nominacijos, kurią 2005 m. įsteigė Lietuvos nacionalinis kultūros centras. Parodoje dalyvavo 25 liaudies meistrai, tautodailininkai iš Tauragės, Jurbarko, Šilalės rajonų ir Pagėgių savivaldybės. Komisija įvertino pateiktus darbus, paskelbė […]