Netekome MEILUTĖS PARNARAUSKIENĖS
2023 lapkričio 8

PRO MEMORIA

Meilutė muziejaus renginyje.

Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ kolektyvas reiškia nuoširdžią užuojautą MEILUTĖS PARNARAUSKIENĖS (1963-03-18 – 2023-11-07) šeimai ir Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos kolektyvui, netekus charizmatiškos vadovės.

Meilutė muziejui buvo svarbi, nes jos pasirodymas mūsų renginiuose reikšdavo, kad kažką darome tikrai ypatingo. Daug metų pati organizavusi ir vedusi renginius, ji buvo kultūros lauko profesionalė, į kurią norėjosi lygiuotis.

Pamename, kad Meilutei, kaip bibliotekos vadovei, itin buvo svarbios muziejaus išleistos knygos. Ji mums primindavo, kad vieno egzemplioriaus nepakanka, kad yra bibliotekos padaliniai, o ten skaitytojai irgi laukia muziejaus knygų. Lygiai taip pat dosniai dalindavosi bibliotekos išleistais leidiniais, džiaugdavosi, kai vieną tokių – mums ypatingai svarbią knygą „Šubertinė“ – apie Tremties ir rezistencijos muziejaus istoriją, bibliotekos perleistą praėjusiais metais – dovanodavome renginių svečiams.

Meilutė visada pakviesdavo į Bibliotekos organizuojamus renginius kiekvieną asmeniškai, šiltai ir su šypsena, lyg namuose, pasitikdavo atvykusius, džiaugdavosi kiekvienu lankytoju. Šiltai ir noriai ji dalindavosi patirtimi, su ja bendradarbiauti ir bendrauti buvo ne tik lengva, bet ir nepaprasta. Ji įkūnijo meilę gyvenimui ir kultūrai.

Mums trūks Meilutės.

Prenumeruokite naujienlaiškį!