Ar žinojote, jog muziejaus ekspozicijos ir šiandieninės gražiosios menės XIX amžiuje atliko muitinės ir kalėjimo funkcijas? Jos tiesiog neatsiejamos nuo čia vykusio pasienio gyvenimo: prekybos, verslo, kontrabandos, knygnešių, per Tauragę ėjusios ekonominės gijos – Tilžės plento. Dar daugiau istorinių detalių, asmenybių, įvykių, susijusių su šiuo miesto istoriniu pastatu atskleisime edukacijos metu.
O ar esate matę Tauragė pilį mažoje dėžutėje? Edukacijos dalyviai, susipažinę su istoriniais architektūriniais elementais ir jų kaita bėgant šimtmečiais, gaminsis popierinę dėžutę, kurioje pasitelkiant išmaniuosius įrenginius, bus demonstruojama iš anksto sukurta Pilies architektūrinio komplekso holograma. Pačių pasigamintą holograminę dėžutę vaikai galės išsinešti kartu su savimi ir patirti dar naujų neatrastų pojūčių su trimačiu erdvinių vaizdų pasauliu.
Kaip užsisakyti? info@tauragesmuziejus.lt arba +370 676 87 756
Prašome informuoti iš anksto dėl edukacijos dalyvių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.
Skirta: 3–6 kl. mokiniams, šeimoms
Grupė: Iki 25 asmenų
Kaina: 3 €/asm.
Trukmė: 45 min.
Adresas: Tauragės krašto muziejus „Santaka“, Dariaus ir Girėno g. 5, Tauragė
Edukacija yra įtraukta į Kultūros paso programą, spauskite čia, norėdami užsiregistruoti
Kodėl reikia saugoti paukščius? Kokiu būdu privilioti juos į savo kiemą? Kaip teisingai surinkti inkilą? Kokių būna dirbtinių lizdaviečių? Smalsuoliai apie tai sužinos išklausę pasakojimo Gamtos ekspozicijoje.
Tai žaismingas ir interaktyvus edukacinis užsiėmimas, kurio metu Tauragės krašto istorija yra pristatoma naudojantis įvairiomis muziejaus interaktyviomis technologijomis: virtualios realybės akiniais, liečiamaisiais išmaniais ekranais, papildytos realybės planšetėmis, audiovizualinėmis projekcijomis. Edukacijos dalyviai sužinos ne tik jų veikimo principus, bet ir patys galės išbandyti muziejuje taikomus modernius technologinius būdus. Juk technologijos gali būti naudojamos ne tik žaidžiant […]
Juozas Lukša–Daumantas – vienas ryškiausių kovotojų už Lietuvos laisvę, du kartus prasiveržęs per sovietų saugomą valstybės sieną, Vakarams skleidė žinias apie rezistencinę kovą Lietuvoje. Dar jam gyvam esant apie jį buvo kuriamos legendos. 1950 m. spalio 3 d. Juozas Lukša su savo bendražygiais desantininkais Klemensu Širviu ir Benediktu Trumpiu iššoko iš lėktuvo parašiutais ir nusileido […]