Tai azartiškas, žaismingas, Tauragės istorijos žinias gilinantis edukacinis užsiėmimas, kurio metu dalyviai, pasitelkdami interaktyvius komunikacijos būdus, įvairiapusiškai pažins tarpukario Tauragę. Nusikels į jos praeitį ir geriau įsimins, kaip atrodė tam tikros Tauragės miesto istorinės vietos 1918–1945 m., susipažins su išskirtiniais miesto bruožais, įdomiausiais faktais, jau nebeegzistuojančiais to laikmečio pastatais. Analizuos religijos, kultūros, verslo ypatumus, įvertins įvykusius pokyčius Tauragės mieste bei pajus istorinės epochos dvasią, naudodami virtualų turą „Dingusi Tauragė“ http://virtualusturas.tauragesmuziejus.lt/. Kaip tikri detektyvai ieškos muziejaus istorijos ekspozicijoje paslėptų eksponatų, bandys išspręsti žaidimo kortelėse pateiktas užduotis.
Kaip užsisakyti? info@tauragesmuziejus.lt arba +370 676 87 756
Skirta: 6–12 kl. mokiniams, suaugusiems, šeimoms
Grupė: Iki 30 asmenų
Kaina: 2 €/asm.
Trukmė: 60 min.
Adresas: Tauragės krašto muziejus „Santaka“, Dariaus ir Girėno g. 5, Tauragė
Edukacija dalyvauja Kultūros pase
1843 m. Onorė de Balzakas yra buvęs Lietuvoje. Tų metų pavasarį jis atplaukė į Peterburgą pas grafienę E. Hanską, kurią ketino vesti.
Pynimas yra seniausias menas pasaulyje. Pynimas turi ypatingą savybę – kad ir kaip stengtųsi pynėjas, visiškai vienodo gaminio nupinti neįmanoma. Ši savybė daro pynimą įvairesniu, originalesniu. Edukacijos metu sužinosite vytelių auginimo specifikos bruožus, pynimo iš vytelių ir karklų techniką. Rankomis pinant įvairiausius gaminius, galima pasitelkti fantaziją, pajusti kūrybinio darbo džiaugsmą. Kaip užsisakyti? etnocentras@tauragesmuziejus.lt arba +370 […]
Tai judrus ir nuotaikingas edukacinis užsiėmimas, kurio metu išmokstama senojo virvių vijimo amato vindeliais, kartais dar vadinamais vijurkais.