TRENKSMAS: „Akli skaitymai“
2024 Kovo 5

Oho, kokie čia skaitymai?


Kažkas naujo?


Man draugas pasakojo, kad čia nelegalu…Taip! Tauragėje pirmą kartą visiškai legaliai vyks literatūrinis detektyvas – „Akli skaitymai“. Šiame renginyje publika atlieka detektyvo vaidmenį, o grupė įtariamųjų poetų bando išlaikyti melo detektoriaus testą. Kaune išbandytas ir pamėgtas formatas sieks sužadinti Tauragiškių smalsumą poetinėmis mįslėmis. Kovo 5 d. 17 val. kviečiame į Tauragės pilies menes.

Jums skaitys:


Poetai iš Kauno ir Tauragės.Aklų skaitymų vedėjas – Jovaras Kelpšas.

„𝗔𝗸𝗹𝘂̨ 𝘀𝗸𝗮𝗶𝘁𝘆𝗺𝘂̨“ 𝗲𝗶𝗴𝗮:

Vyksta 5 turai. Pirmajame ture visi autoriai skaito tik savo tekstus, tokiu būdu publika gali lengviau įsiminti kiekvieno autoriaus kūrybos bruožus. Likusiuose turuose autoriai skaito vieni kitų tekstus, o publika po kiekvieno paskaityto teksto bando įminti tikrąjį teksto autorių.

Renginys yra Kauno menininkų namų literatūros edukacijos programos „Trenksmas“ dalis. Programa vykdoma bendradarbiaujant su Šiaulių dailės galerija, Tauragės krašto muziejumi „Santaka“, VšĮ „Begemotas“, kavinė „Coffas“, nepriklausoma meno platforma „FAZĖ“.

Programa remiama Lietuvos Kultūros Tarybos.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Daugiau informacijos info@tauragesmuziejus.lt arba 8 676 87 756

Prenumeruokite naujienlaiškį!