Tauragės SLAM UP vakaras
2023 Spalio 12
SLEMAS SU RAGAIS varžybos 2023 rugpjūčio 10 d. Mindaugo Černecko nuotrauka.

Tauragės banko rūmuose spalio 12 d. 18 val. ypatingas Tauragės SLAM UP vakaras. Savo kūrybą skaitys vietiniai slemeriai, scenoje atradę savitą performatyviosios poezijos braižą. Iš anglų k. išvertus „slam up“ reiškia „susitrenkti“ – tauragiškiai, kviečiame patirti sakytinio žodžio trenksmą.

SLEMERIAI:

  • ⸨⸨_Regina Fominichienė (III-čios vietos „Slemas su ragais“ varžybų nugalėtoja)
  • ⸩⸩_Jonas Jakštaitis-Šapelis (12-os knygų vaikams autorius)
  • ⸨⸨_Daiva Genienė (poetė, knygos „Nuodėmės parabolė“ autorė)
  • ⸩⸩_Armanda Urpšaitė (slemerė iš Jurbarko)
  • ⸨⸨_Renata Karvelis (rašytoja, slemerė, knygų autorė)
  • ⸩⸩_Aistė Rekašiūtė (aktorė, teatro meno studentė)
  • ⸨⸨_Remigijus Žukauskas (fantastas, knygų autorius)
  • ⸩⸩_Mindaugas Piečia (repuojantis poetas)

Tauragės SLAM UP vakare gros Tauragės meno mokyklos gitaros studijos „Akordas“ grupė „Žibalinės Prieblandos Kapela“ (vadovas Vilmantas Tamoševičius).

Tauragės meno mokyklos gitaros studijos „Akordas“ grupė „Žibalinės Prieblandos Kapela“ (vadovas Vilmantas Tamoševičius). Nuotrauka paimta iš vadovo FB paskyros.

APIE SLEMĄ TAURAGĖJE: 

Kuo skiriasi Tauragės slemas nuo Lietuvos slemo?

Tauragėje organizuojamos slemo varžybos skiriasi vertinimo sistema. Jeigu Vilniuje, Kaune ar Šiauliuose vertinimas vyksta kortelėmis, kurias atsitiktine tvarka gauna keli žmonės auditorijoje, tai Tauragėje slemo varžybų metu komisija virsta visa renginio auditorija – čia veikia vadinama „klyksmų“ sistema. Visi atėję į renginį yra betarpiškai įtraukiami, dėl to Tauragės sleme yra daugiau bendrystės jausmo nei didžiuosiuose miestuose organizuojamuose slemuose, kur anonimiškumas gilesnis, kur žmonės vienas kito taip ir lieka nepažinę. O Tauragės sleme taip nėra – visi čia yra laukiami, visi palaikomi, atsikratoma amžiaus stereotipų, kas neva gali, o kas jau nebegali būti šiuolaikinės performatyviosios poezijos kūrėjais.

Projektą „Slemas su ragais 2023“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė. Renginiai yra „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ programos dalis.

Organizatorius: Tauragės krašto muziejus „Santaka“

Renginio partneris: Tauragės meno mokykla

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.  Daugiau informacijos info@tauragesmuziejus.lt  arba 8 676 87 756

Prenumeruokite naujienlaiškį!