Tauragės SLAM UP: toli savo menus varinėjam
2024 Balandžio 13

Esate buvę Kauno sleme? O Tauragės? Toli važiuoti? Važiuoti nereikės, nes Tauragė atvažiuoja į Kauną!

Tauragės krašto muziejus „Santaka“ pernai išleido kūrybos žurnalą „Slemas su ragais Nr. 2“. „𝑇𝑜𝑙𝑖 𝑠𝑎𝑣𝑜 𝑚𝑒𝑛𝑢𝑠 𝑣𝑎𝑟𝑖𝑛𝑒̇𝑗𝑎𝑚!“ – su tokiu šūkiu, turinčiu aliuzijas į Tauragės, kaip Lietuvos pasienio miesto verslišką tapatybę, atvežame savo kūrybą į Kauną.

Balandžio 3 d. 18 val. Kauno menininkų namų salėje kalbėsime apie slemą, skaitysime kūrinius, vyks leidinio pristatymas. Leidinio redaktorė, poetė Renata Karvelis sako: „Antrame kūrybos žurnale „Slemas su ragais“ rasite daugiau tekstų nei pirmajame numeryje. Prioritetą teikiau slemerių, kurie nuolatos lankosi Tauragėje, kūrybos publikavimui – galima sakyti, kad tai padėka autoriams, kurie praturtina mūsų miesto kultūrinį gyvenimą. Abu leidinius vienija Kamilės Saukaitės-Etingetown kurti komiksai. Šįsyk vaizdu virto Juozo Gaižausko 2022 metais per monospektaklį „Camino Tauragė – Santiago de Compostela“ papasakota istorija apie jo vaikystę. Iš atminties išnyra mistiškasis Edzius. Kai kas jį dar prisimena, tačiau komikso puslapiuose šis Tauragės personažas gyvens amžinai amžinai.”

>> „𝐒𝐥𝐞𝐦𝐚𝐬 𝐬𝐮 𝐫𝐚𝐠𝐚𝐢𝐬 𝐍𝐫. 𝟐“ https://tauragesmuziejus.lt/leidiniai/slemas-su-ragais-2/


Renginys yra Kauno menininkų namų literatūros edukacijos programos „Trenksmas” dalis. Programa vykdoma bendradarbiaujant su Šiaulių dailės galerija, Tauragės krašto muziejumi „Santaka”, VšĮ „Begemotas”, kavinė „Coffas”, nepriklausoma meno platforma „FAZĖ”. Programa remiama Lietuvos Kultūros Tarybos.

Prenumeruokite naujienlaiškį!