Parodos „Interpretacijos“ atidarymas
2022 Balandžio 6

Tauragės Suaugusiųjų dailės studija „MMM“ (Moterys mokosi meno, meno mokyklos moterys) balandžio 6 d. 17 val. Tauragės pilies menėse atidaro kolektyvinę parodą „Interpretacijos“. 

Studijos vadovės Vida ir Jurgita rašo: 

„Kiekvieną žmogų nuo gimimo lydi kūrimo ir griovimo pradai. Laimingi tie, kuriuos paliečia kūrybiškumo ranka. Jie išdrįsta nupiešti ar parašyti savo mintis popieriaus lape ar iškalti formą, sukurti dainą. Išdrįsta matyti ir galvoti kitaip. Noras ieškoti naujovių, temų, kūrybinių inspiracijų, ilgesys bendrystės, diskusijų apie meną, gero humoro ir kelionių, tai raktiniai žodžiai vienijantys studijos nares. Interpretacijos – pastaruoju metu labai dažnai naudojamas žodis, kuris jungia daug prasmių, nuo kūrybinių, žaidybinių, meninių, literatūrinių, gyvenimiškų iki dailininkų darbų interpretacijų. Šis žodis labai tinka apibūdinti ir studijos veiklą, todėl ši paroda apjungia moterų kūrybinį kelią nuo pandeminio laikotarpio pradžios iki šviesos ir laisvės atgimimo. Deja, šį džiaugsmingą kūrybos virsmą temdo karo būgnais dundanti realybė pašonėje.

Mes tęsiame tradiciją ir simboliškai, vasario 14 dieną, švenčiame studijos gimtadienį. Pradėjome skaičiuoti 12 – tus kūrybinius metus, kuriuos pažymime šia paroda.

Truputis mūsų istorijos: su kolege, seniai turėjome idėją, suburti norinčius kurti žmones. Į mūsų kvietimą atsiliepė gražus, talentingų žmonių, būrys. Per laiką bendruomenė tai padidėdavo, tai sumažėdavo, pokytį lėmė skirtingi norai ir interesai. Į priekį vedė ištikimas būrys kuriančių moterų, kurios liko ištikimos savo moteriškumui, šeimai, darbui, tačiau niekada neapleido poreikio kurti, turėti savo laiką, skirtą tik kūrybai. Tai DOLORESA, EDITA, GINTARĖ, VAIDA, INETA, RASA, VIOLETA, NIJOLĖ, NATALIJA ir dar visas būrys narių vienu ar kitu laiku dalyvavusių ar dalyvaujančių studijos veiklose.”

Paroda „Interpretacijos“ Tauragės pilies menėse (Dariaus ir Girėno g. 5, Tauragė) veiks iki gegužės 4 d. 

///

Muziejaus renginiuose lankykitės saugiai, jų metu privaloma dėvėti kaukę arba respiratorių. Renginyje bus fotografuojama.
Daugiau informacijos: info@tauragesmuziejus.lt arba 86 7687756

Prenumeruokite naujienlaiškį!