Laukiu Velykėlių šventų, turiu kiaušinėlių margų…
2024 Balandžio 13

Balandžio 7 d. 14 val. Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre vyks Atvelykio šventė „Laukiu Velykėlių šventų, turiu kiaušinėlių margų…“

Pavasaris – vienas džiaugsmingiausių metų laikų, lepinantis vis ilgesniu saulės bučiniu. Velykos – tikrai laukiamiausia pavasario šventė, bet ne mažiau nuotaikingas ir Atvelykis arba vaikų Velykėlės. Abiejų švenčių tradicijos artimos – dažomi, ridenami margučiai, žaidžiami žaidimai ir ,žinoma, didžiausias dėmesys skiriamas vaikams. 

Kviečiame šią dieną vaikus ir jų tėvelius praleisti popietę Norkaičiuose: kepsime „tešlinius“ kiškučius, rinksime stipriausią margutį, kuris keliaus ant gaspadinės pečiaus, ieškosime „auksinio“ margučio, bus ir mūšis. Kaip ir pernai, vysime silkę iš kiemo. O Tauragės meno mokyklos teatro studijos  „Žaidžiame teatrą“ aktoriai (vadovė Rasa Didorienė) parodys spektaklį pagal D. Biseto pasaką „Kaip paršelis skraidyti norėjo“. 

Ir būtinai atsineškite po margutį. 

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Daugiau informacijos: korsakaite.jurgita@gmail.com  arba 0 684 37 336

Prenumeruokite naujienlaiškį!