KULTŪROS MUITINĖ: muzikos mėnuo A. Čepausko dailės galerijoje
2023 Gegužės 11

viečiame į trečią Kultūros muitinės renginį! Gegužės 11 d. 18 val. „muzikinė muitinė“ atsivers Skaudvilėje A. Čepausko dailės galerijoje – čia vyks koncertas „Pinu dainų pynę“. Išgirsite Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro moterų vokalinio ansamblio „Vėtrungė“ ir jaunimo dainavimo studijos „Vivo“ atliekamus kūrinius. Kolektyvų vadovė Kristina Martinaitytė – Glinskienė.

Viešviliečių vokalinis ansamblis „Vėtrungė“ susikūrė 2006 m. Kolektyve dainuoja 12 moterų iš Viešvilės miestelio. Jos ne tik įvairiomis dainomis, bet ir stilizuotais rūbais pristato Mažąją Lietuvą. Ansamblis koncertuoja ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje. Per pastaruosius metus kolektyvas pasiekė puikių rezultatų, dalyvaudamas įvairiuose festivaliuose ir konkursuose, pastaruosiuose pelnė ne vieną pirmos vietos diplomą, bei Grand Prix.

Vaikų ir jaunimo dainavimo studija „Vivo“ susikūrė 2021 metais kultūros centre. Jis taip pat aktyviai koncertuoja ir pristato muzikinę programą įvairiuose Lietuvos miestuose. Abiejų kolektyvų sujungtą programą išvysite „Kultūros muitinės“ renginyje Skaudvilėje (Mokyklos skg. 4).

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Daugiau informacijos lina.maciule@tauragesmuziejus.lt arba 8 609 10 389

Prenumeruokite naujienlaiškį!