Ekskursija dviračiais po KVADRATU parodas
2022 Rugsėjo 6

Rugsėjo 6 d. kviečiame su savo dviračiais ir paspirtukais dalyvauti ekskursijoje po Menų festivalio KVADRATU lauko parodas. Pradžia 20 val. Jūros parke Tauragėje.

RENGINYS NEMOKAMAS. 

Ekskursijos svečiai Elena Krukonytė ir Tauragės fotografų klubo „Fotojūra“ nariai: Vytautas Butkus, Rasita Liulienė, Sigita Flaksienė, Mindaugas Černeckas, Juozas Petkevičius, Morta Mikutytė. 

O—O 

|—–| 

O—O

APIE MENŲ FESTIVALĮ KVADRATU

Menų festivalį KVADRATU Tauragės krašto muziejus „Santaka“ organizuos ketvirtą kartą. 2021 metais pandeminė realybė vertė ieškoti naujų festivalio formų, naujų komunikacinių platformų, naujų būdų užmegzti ryšį su auditorijomis. Pandemija izoliavo ir vertė atidžiau pažvelgti į vietą, kurioje gyvename, į žmones prie pat, į vaikus, kuriems sustojo laikas. Žiūrėjome pro langą lyg per kameros objektyvą, o „langas“ žiūrėjo į mus. Globalus pasaulis, kur galima kūnu ir mintimis būti visur, kelia klausimą, kur yra tikrieji žmogaus namai? Namai – tai geografinė, fizinė ir dvasinė vieta, tai saugi priebėga. Į namus grįžtama po klajonių pasaulyje pailsėti. Šįmet supratome, kad namus kartais tenka ginti. 2022 metų Menų festivalio „Kvadratu“ šaukinys: „Namų kvadratas“.

Menų festivalio KVADRATU organizatorius Tauragės krašto muziejus SANTAKA

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė

///

Renginyje bus fotografuojama. Daugiau informacijos: info@tauragesmuziejus.lt arba 8 676 87 756

Prenumeruokite naujienlaiškį!