Edukacija „Vienas atspaudas“
2023 Gegužės 26

Gegužės 26 d. 11 val. A. Čepausko dailės galerijoje vyks ekslibriso edukacija. Jos metu moksleiviai supažins su monotipija – spaudos technologija, kurią taikant yra sukuriamas tik vienas atspaudas. Ši kūrybos forma yra lengvai įvaldoma bet kurio amžiaus kūrėjui ir suteikia daug galimybių eksperimentuoti. Tuo dalyviai įsitikins kurdami savo unikalų knygos ženklą – ekslibrisą. 

Edukaciją ves Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos kultūros paveldo tyrimų ir sklaidos skyriaus edukatorė Lolita Putramentienė, kitaip Lolita Braza (dailininkės ir rašytojos slapyvardis). Menininkė kuria ekslibrisus aktyviai nuo 1985 metų. Jos sukurtų ekslibrisų yra apie 650 iš jų yra ir Tauragei, nes menininkė aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose. Edukatorė turi 25 metų pedagoginio stažo, dailės ir technologijų dėstyme. Rengia projektus, veda užsiėmimus senjorams, neįgaliesiems ir kt.

Edukacija yra „EX LIBRIS. Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė/23“ projekto dalis, kuris finansuojamas Tauragės rajono savivaldybės. 

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Daugiau informacijos lina.maciule@tauragesmuziejus.lt arba 8 609 10 389

Prenumeruokite naujienlaiškį!