Dr. Mariaus Daraškevičiaus paskaita-degustacija „Dvarų svetingumas ir valgomojo kultūra“
2024 Kovo 28

Artėjant didžiajai pavasario šventei, kovo 28 d. 17 val. Pilies menėse kviečiame jus į dar vieną kulinariniam paveldui skirtą renginį. Šį kartą paskaitą skaitys kultūrologas, architektūros istorikas ir architektas Marius Daraškevičius. Paskaitos metu sužinosite kaip kito dvarų svetingumo kultūra XVIII-XX amžiuje, kokios tradicijos buvo puoselėjamos ir išliko iki šių dienų? Kaip atsirado valgomojo kambario terminas ir kokia jo paskirtis bei kokius patiekalus buvo galima rasti ant bajoriškų puotų stalo Lietuviškose dvaruose? Lauks teminių patiekalų degustacija.

Sudominome? Jei taip, kviečiame registruotis žemiau pateiktoje formoje, nes vietų skaičius ribotas.

REGISTRACIJA BAIGTA!

Šis renginys yra projekto „Kultūros muitinė“ dalis, finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Tauragės rajono savivaldybės.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.Daugiau informacijos info@tauragesmuziejus.lt  arba 8 676 87 756

Prenumeruokite naujienlaiškį!