Adventinė popietė su Dalia Teišerskyte
2022 Gruodžio 9
Poetės D. Teišerskytės asmeninė nuotrauka

Kviečiame gruodžio 9 d. 15 val. į Tremties ir rezistencijos muziejaus (Prezidento g. 38) organizuojamą adventinę popietę su poete, buvusia tremtine, Dalia Teišerskyte. Renginys nemokamas.

Tremtyje Adventas, galima sakyti, tęsėsi ištisus metus, nes žmonės kiekvieną dieną laukė šviesios vilties ir naujo gyvenimo pradžios. Lietuviai buvo vieniši, atskirti nuo tėvynės ir artimųjų. Bet lietuviai tikėjo. Turėjo vilties, kad grįš namo. Jų meilė tėvynei vis stiprėjo. Juk tikėjimas, viltis ir meilė – stipriausi dalykai, taip ir liko nenugalėti. Juos stiprino malda, šeimų tarpusavio bendravimas, kūryba. Ilgesys, meilė savo kraštui liejosi posmais daugelio lietuvių širdyse, vėliau tie posmai virto dainomis. Žodžio galia teikė dvasinę stiprybę prieš visas patirtas kančias. 

Kad tikrai žodis, išsakytas eilėmis ir proza buvo jėga, tą popietės metu, savo prisiminimais patvirtins buvusi tremtinė, Dalia Teišerskytė. Savo eiles skaitys Tauragės literatų klubo „Žingsniai“ nariai. Eiles, kurios virto dainomis, atliks Rasa Levickaitė-Šerpytienė bei Tauragės „Versmės“ gimnazijos muzikos studija (vadovė Inesa Altaravičienė).

Daugiau informacijos 8 655 56 300 arba ausra.norviliene@tauragesmuiejus.lt

Prenumeruokite naujienlaiškį!