Trumpametražio filmo „Namai“ peržiūra su kūrėjais Mariumi Krivičiumi ir Lina Margaityte
2023 Октябрь 18

Spalis – kinui dedikuotas Kultūros muitinės mėnuo! Kviečiame į trumpametražio filmo „Namai“ peržiūrą su jo kūrėjais. Filmas pirmą kartą Lietuvos istorijoje pristatytas prestižiniame „Camerimage“ festivalyje „Student Etudes Competition“ programoje ir buvo nuominuotas „Golden Tadpole“ nominacijai. 

Po peržiūros filmo režisieriai ir operatoriai Lina Margaitytė ir Marius Krivičius dekonstruos filmą nuo pasiruošimo iki galutinio rezultato, pasidalins didžiausiais filmavimo patirtais iššūkiais, jų sprendimo būdais, patirtimi. Tauragiškiai bus kviečiami įsitraukti į klausimų ir atsakymų sesiją. 

FILMO ANONSAS: https://vimeo.com/396139901

APIE REŽISIERIUS

Lina Margaitytė – kino operatorė, baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaizdo operatoriaus specialybę, šiuo metu dirba su įvairiais kino projektais, trumpametražiais filmais, muzikiniais klipais, reklamomis. Yra sukaupusi nemažą patirtį kino edukacijos srityje –  šešerius metus veda vaizdo operatoriaus paskaitas jaunimui Skalvijos kino akademijoje. Linos Margaitytės filmuoti darbai rodyti įvairiuose tarptautiniuose kino festivaliuose Lietuvoje bei užsienyje. 2021 metai buvo nominuota Lietuvos kino operatorių asociacijos „Gilės“ apdovanojimu už geriausią jauno operatoriaus darbą.

Marius Krivičius – kino operatorius, baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaizdo operatoriaus specialybę. Jo kūrybinį lauką apima ne tik kinas, bet ir įvairūs fotografijos projektai. Pastarieji darbai buvo eksponuojami įvairiuose fotografijų festivaliuose, galerijose Varšuvoje bei Seule. Nuo 2020 m. Marius pradėjo dirbtI kartu su Lina Margaityte kaip kino operatorių duetas, jų bendras darbas – trumpametražis filmas „Namai“ buvo nominuotas „Golden Tadpole“ apdovanojimu prestižiniame „Camerimage“ festivalyje.

Projektą „Kultūros muitinė. Renginių ciklas pilies menėse“ organizuoja Tauragės krašto muziejus „Santaka“. 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė. „Kultūros muitinė“ yra „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ programos dalis. 

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse. Daugiau informacijos info@tauragesmuziejus.lt  arba 8 676 87 756

Подписаться на новости!