„110-osios Nikodemo Krapavicko gimimo metinės. Prisiminimų popietė-paroda”.
2021 Октябрь 28

Krapavickas Nikodemas – 1935 m. baigė Tauragės mokytojų seminariją. Vėliau, tarnaudamas Lietuvos kariuomenės 2 DLK Algirdo pėstininkų pulke, įstojo į Karo mokyklą. 1941 metų birželio 13 d. areštuotas ir ištremtas į bolševikinę Rusiją. Grįžęs iš vergų šalies, po atkaklios kovos už būvį ir siekimą dirbti pagal savo specialybę, gavo teisę mokytojauti. Buvo aktyvus rajono Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys. Spalio 30 dieną jam sukaktų 110 metų.

Kviečiame spalio 28 d. 14 val. į prisiminimų popietę-parodą Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje.

Renginį organizuoja Tremties ir rezistencijos muziejus ir Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka.

Подписаться на новости!