Edukacijos metu dalyviai sužinos:
dėl kokios priežasties tarpukario moksleiviai nešvęsdavo rugsėjo 1-osios;
kodėl vaikai dažniausiai baigdavo tik 4 klases;
kaip mokytojai bausdavo nedrausmingus mokinius;
kokios mokyklos veikė Tauragės pilyje;
kodėl Tauragėje įkurta mokytojų seminarija.
Po teorinės dalies seks praktinė užduotis. Moksleiviai, rašydami plunksnakočiu, spręs tarpukario laikų užduotis: panaudos botanikos, matematikos, lietuvių kalbos, istorijos bei geografijos žinias, turės paaiškinti tarpukariu naudotas sąvokas.
Kaip užsisakyti? info@tauragesmuziejus.lt arba +370 676 87 756
Prašome informuoti iš anksto dėl edukacijos dalyvių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.
Skirta: 9–12 kl. mokiniams
Grupė: Iki 30 asmenų
Kaina: nemokamai
Trukmė: 60min.
Adresas: Tauragės krašto muziejus „Santaka“,Dariaus ir Girėno g. 5, Tauragė
1843 m. Onorė de Balzakas yra buvęs Lietuvoje. Tų metų pavasarį jis atplaukė į Peterburgą pas grafienę E. Hanską, kurią ketino vesti.
Šiame tradicinių liaudies muzikos instrumentų edukaciniame užsiėmime susipažinsite su valstiečių ir piemenų signaliniais įrankiais (molinukais, švilpukais, skudučiais, terkšle, kelmu, tošele, kvietka, karklo birbyne, rinkine, rato stebulės pūtimu ir t. t.), kuriais buvo grojama, einant į darbus ir grįžtant iš jų, poilsio metu, atliekant šventines apeigas. Tai interaktyvi edukacija, kuri nuo pat pirmos atvykimo minutės visus […]
Kodėl reikia saugoti paukščius? Kokiu būdu privilioti juos į savo kiemą? Kaip teisingai surinkti inkilą? Kokių būna dirbtinių lizdaviečių? Smalsuoliai apie tai sužinos išklausę pasakojimo Gamtos ekspozicijoje.