Susitikimas su menininku Rimantu Dichavičiumi
2023 Gegužės 18
R. Dichavičius

Muziejų naktį 2023 Pilies menėse vyks susitikimas su fotografu, kurio darbai šiuo metu eksponuojami muziejaus Fotografijos galerijoje. Gegužės 18 d. 18 val. kviečiame dar kartelį apžiūrėti parodą „Žemaitija menininko Rimanto Dichavičiaus fotografijose“ ir pabendrauti su jos autoriumi Rimantu Dichavičiumi.

Dar balandžio mėnesį Fotografijos galerijoje atidaryta grafiko, knygų dailininko, tarptautinės meninės fotografijos federacijos garbės fotomenininko Rimanto Dichavičiaus paroda. Kaip R. Dichavičius sako: „Tos koplytėlės, rūpintojėliai, koplytstulpiai – viskas žmonių rankomis padaryta, išglostyta, išmyluota. Dar įspūdinga, kaip laikas visa tai pakeičia – kaip jie apauga samanomis, suskeldėja, apipūva, apnyksta. Man buvo įdomus jų nykimo momentas ir liaudies dvasios įsikūnijimas visokiuose raižiniuose, bažnytėlėse, pagalbiniuose pastatuose, išpjaustytuose ornamentuose, kapinių paminklėliuose su iškaltais, kalinėtais kryžiais, visokiomis „čekankomis“…“.

PARODA VEIKS IKI GEGUŽĖS 27 D.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Daugiau informacijos info@tauragesmuziejus.lt  arba 8 676 87 756

Prenumeruokite naujienlaiškį!