Austrių degustacija su Robertu Reklaičiu
2022 Kovo 23

Kultūros muitinė prigijo Tauragėje, kasmet įnešdama įvairovės į miestiečių kasdienybę ir simboliškai įprasmindama paties pastato pirminę funkciją. Juk Tauragės pilis, visų pirma, buvo statyta kaip muitinė. Kviečiame į 2022 metų „Kultūros muitinės“ renginių ciklą Tauragės pilies menėse. Kulinarinis paveldas, istorija, kinas, teatras ir muzika. Plečiame Kultūros muitinės ribas, šeši renginiai – trijuose muziejaus padaliniuose.

Šių metų Kultūros muitinę ATIDAROME su austrių gliaudymo peiliu. Kovo 23 d. 17 val. Tauragės pilies menėse kartu su Robertu Reklaičiu degustuosime austres. Sertifikuotas Prancūzijoje austrių gliaudymo ir pateikimo vartoti specialistas R. Reklaitis papasakos trumpą austrių istoriją, supažindins su naudojamais įrankiais, leis patiems pabandyti atverti šviežias geldeles. Moliuskų geldelių atidarymas ir paruošimas vartoti – tai ištisa ceremonija, kurios metu patys įsitikinsime šio gurmaniško patiekalo nepaprastu skoniu.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, todėl vykdome IŠANKSTINĘ REGISTRACIJĄ: https://forms.gle/hkRDKS6UMkGhWTMc6

Projektą „Kultūros muitinė. Renginių ciklas pilies menėse“ organizuoja Tauragės krašto muziejus „Santaka“

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė

///

Muziejaus renginiuose lankykitės saugiai, jų metu privaloma dėvėti kaukę arba respiratorių. Renginyje bus fotografuojama.
Daugiau informacijos: kultura@tauragesmuziejus.lt arba 86 22 59 269

Prenumeruokite naujienlaiškį!