Filmo „XIX a. fotografo palikimas“ peržiūra. Susitikimas su režisieriumi Mindaugu Meškausku
2023 October 17

Kviečiame į Kultūros muitinę, šįsyk mėnuo dedikuojamas – kinui. Spalio 17 d. 17 val. Tauragės pilies menėse vyks režisieriaus Mindaugo Meškausko dokumentinio filmo „XIX a. fotografo palikimas“ seansas, kuriame dalyvaus ir pats režisierius. Filmo trukmė – 1 val. 10 min.

APIE FILMĄ

Pasakojimas apie Juzefą Čechavičių – svarbiausią XIX a. Vilniaus fotografą, bei istorinius fotografinius procesus. Epochos metraštininkas – genijus ar prisitaikėlis, menininkas ar verslininkas, o gal tiesiog modernus, tų laikų pulsą jautęs fotografas? Gausiu fotografijų archyvu, interviu, rekonstruotais kompiuterinės grafikos vaizdais ir vaidybiniais intarpais paremtas pasakojimas sugrįžta prie fotografijos šaknų, supažindina su XIX a. fotostudija, fotografijos procesais, apibrėžia Lietuvos fotografijos istoriją pasauliniame kontekste.

Projektą „Kultūros muitinė. Renginių ciklas pilies menėse“ organizuoja Tauragės krašto muziejus „Santaka“. 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė. „Kultūros muitinė“ yra „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ programos dalis. 

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse. Daugiau informacijos info@tauragesmuziejus.lt  arba 8 676 87 756

Subscribe newsletter