Asambliažo kūryba – puikus įrodymas, kaip prasmingai, saugant gamtą, galima panaudoti tą patį daiktą kelis kartus. Meno aplinka yra puiki erdvė nurimti, pažinti save ir auginti vidinės pilnatvės jausmą.
Edukacinio užsiėmimo metu bus aptariama asambliažo technika, grafikos technikų išskirtinumas ir modernumas. Praktinėje edukacijos dalyje dalyviai patys taps menininkais ir kurs asambliažą. Ant gautos plokštumos klijuos daiktus, naudos spalvų paletę nemeniniams objektams, taip suteikdami daiktams kitą prasmę meno kūriniuose, kuriuos analizuos neapsiribojant išankstinėmis nuostatomis.
Sukurtas asambliažas, praplės suvokimą apie meninę vertę, kūrybinį potencialą ir kiekvieno dalyvio išskirtinį savitumą. Šios edukacijos tikslas – prisidėti prie laisvai kuriančios asmenybės, diegti tvarumo principą, skatinti būti mažesniais vartotojais – didesniais kūrėjais.
Kaip užsisakyti? dailesgalerija@tauragesmuziejus.lt arba +370 609 10 389
Skirta: 1–8 kl. mokiniams, suaugusiems, šeimoms
Grupė: Iki 20 asmenų
Kaina: 1 €/asm.
Trukmė: 60 min.
Adresas: Alfonso Čepausko dailės galerija,Mokyklos skg. 4, Skaudvilė (gimnazijoje)
Skaudvilės vardas rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėtas 1760 m. Tuomet gyvenvietė buvo linijinio plano ir kūrėsi pagal kelią vadinamą „laisvuoju vieškeliu“. Skaudvilė pradėjo plėstis XIX a. vid., nutiesus tarptautinį Tilžės-Rygos traktatą, kuomet galutinai susiformavo ir radialinis miestelio planas, nepakitęs iki šių dienų. Šiandien, istorinė miesto dalis saugoma, kaip urbanistikos paminklas. Edukacinio užsiėmimo metu dalyviai keliaus […]
Tai judrus ir nuotaikingas edukacinis užsiėmimas, kurio metu išmokstama senojo virvių vijimo amato vindeliais, kartais dar vadinamais vijurkais.
Edukacinio užsiėmimo metu bitininkas papasakos apie vieną iš seniausių amatų – bitininkystę. Parodys medaus kopinėjimui naudojamus įrankius, supažindins su unikaliu bičių gyvenimu, taip pat mielai visus pakvies prisiliesti prie saldžios bitininkavimo pusės. Su Bičių Motinėle pašoksite ir pažaisite, o Bitė Darbininkė pamokys kaip pačių rankomis sukurti mažą stebuklą. Kaip užsisakyti? etnocentras@tauragesmuziejus.lt arba +370 672 18 […]